Filtreeri postitusi

Uus Kihisev Rabarber Habaja Mõisalt!

Peatselt algav kevad tuleb sel aastal uue rabarberijoogiga! Habaja Viinavabriku esimene vein on valmis - huvitaval kombel on see traditsioonilisel meetodil pudelis kääritatud kuiv Rabarberivahuvein "Kihisev Rabarber".
Loe lisaks

Rabarberijoogid Rosanna ja Rosie Siidrikojalt

Siidrikoda pani pudelisse oma versiooni kodumaisest rabarberivaimustusest. Segas juurde veel ka maasikaid ja vaarikaid ning valmis üks maitsvamaid kergelt joodavaid seltskonnajooke, mida rabarberifännidel tasub kindlasti proovida!
Loe lisaks

ESA 8. Veinimess - kodumaise veinimaailma suursündmus

Iga kahe aasta tagant toimuv  ESA veinimess toob kokku sisuliselt kõik veini-inimesed Eestis, kelle jaoks on lisaks põnevale programmile ka harukordne võimalus maitsta ära suur hulk põnevaid veine, mis kohalike maaletoojate töö tulemusena on meie turu tarbeks välja valitud. Maailmas toimub ka sadades kordades suuremaid veinimesse, kuid pea kõik ESA veinimessil esitletav on Sinu jaoks reaalselt Eestis saadaval!
Loe lisaks

Tori Siidritalu rabarberi vahukas on tagasi!

Häbematult kiirelt sai eelmisel suvel otsa üks õnnestunumaid rabarberi-mulliveine, mille autoriks Karmo Tori Siidritalust. Nüüd on jook läbinud uuenduskuuri nii seest kui väljast ning tulemuseks on värske ja äge rabarberivallatus.
Loe lisaks

Uued Saksa Veinid - Schwedhelm (Zellertal, Pfalz)

Saksa Rieslinguid on palju. Samas ei ole ka - häid Rieslinguid ei ole kunagi liiga palju. Massist eristuvad selgelt kaks saksa venda  - tõusev täht Pfalzist, palume tutvuma veinimajaga Schwedhelm!
Loe lisaks

Arhiiv