Kommenteeri

COVID-tõendid SIP koolitustel - täiendatud!

Palume koolitustele kindlasti kaasa võtta ja saabumisel esitada oma COVID-tõend. Ja
game selgitusi, millised tõendid sobivad, kuidas neid saada ja esitada.

Alates 25. oktoobrist kuni 10. jaanuarini 2022 kehtivad koolituste/degusteerimistele sissepääsuks kaks EL digitaalset COVID tõendit - vajalik on üks neist:

1) COVID immuniseerimine tõend
2) COVID läbipõdemise tõend

Seega on riiklikult nõutud huvitegevusteks tõendus kas vaktsineerituse või läbipõdemise kohta. Ühe neist kahest peavad esitama kõik koolitusele saabuvad inimesed. Muid alternatiive (nt eelnev või kohapealne testimine) enam kasutada ei saa. Lisainfo SIIN.

COVID-tõendite kontrolli on meil võimalik teostada vaid reaalajas ning vastu reaalset kehtivuskontrolli tagavat andmebaasi. Seda võimaldavad ainult ametlikud ning riiklikult tagatud kontrollivahendid. Eraettevõtjatel puudub isiku- ja terviseandmetele ligipääs. Saad veenduda ka iseseisvalt oma tõendi kehtivuses: https://kontroll.digilugu.ee/

Kontroll saabumisel:
1. Külastaja esitab telefonis või paberil QR-koodiga varustatud tõendi:

2. Meie poolt mobiilse seadmega valideeritud tõend tagab seejärel sissepääsu. Tõendi valideerimise ebaõnnestumisel me saali lubada ei saa ning palume vahetada broneering ringi mõne järgmise koolituse või degustatsiooniga kas kohe kohapeal või hiljem e-postiga aadressil: sip@sip.ee

Kui tõendit veel pole, siis selle tekitamiseks saad juhiseid kriis.ee lehelt. Lühidalt: vajalik on siseneda  patsiendiportaali (www.digilugu.ee) ja iseseisvalt genereerida vajalik tõend.

Kehtivate piirangute ajakohane info on saadaval lehel kriis.ee

Mõnusaid ühiseid hetki kõigile ning peatse kohtumiseni!

SIP koolitustiim

NB!. SIP kauplustes sisseostudeks tõendit vaja pole! Kohustuslik on vaid kanda maski.

Lisa kommentaar

Email again: