Kommenteeri

GOODIO - Naturaalsed Skandinaavia Maitsetega Šokolaadid Soomest


Goodio loodi Helsinkis 2015. aastal visiooniga tuua kvaliteetse ja ausa šokolaadi sisse  rohkem Põhjamaadest inspireeritud maitseid. Kasutatakse Lõuna-Ameerika ja Aafrika farmidest pärinevat toorkakaod – täiesti looduslikku ja hoides enne töötlemist seda värskena, säilitab see enamuse oma toitainetest.


Otsides alternatiive tavalistele suhkru- ja soolarohketele snäkkidele, leidis Goodio asutaja Jukka Peltola enda jaoks kakao – superfood, mis jääb sageli tähelepanuta ja mida seostatakse enamjaolt pigem ebatervislike šokolaaditahvlitega. "See on siiski jumala toit," meeldib Jukkale öelda ja elustiili olulise muudatusena lisas oma toidusedelisse toorkakao loobudes samal ajal traditsioonilistest piimatoodetest.

Tulemused olid silmnähtavad ja ta tundis end ka ise energilisemana, kergemana ja nooremana. Kõlab nagu TV-reklaam, kas pole? Jukka oli aga müüdud ja asus seejärel oma uusi teadmisi ka kolleegide, sõprade ja perega jagama. Lõpuks leidis mees, et tuleks luua ka ettevõte, mille ainuke eesmärk ei oleks kasum. Kuidas see saavutati?

“Suurema läbipaistvusega selles osas, kust meie toit tuleb, kuidas seda hangitakse ja kuidas seda koheldakse," ütleb Jukka.  Goodio meistrid hindavad orgaanilist toorainet ning lisavad neile kõige ehedamal kujul skandinaavias levinud maitseid nagu metsmustikas, astelpaju jms. Et kui juba maiuspala, siis ikka maitsev, kasulik ning unikaalne. 

Goodio šokolaade töödeldakse võimalikult vähe, seega on need maiused igati tervislik valik. Saab puhta südametunnistusega kasvõi korraga maitsta mitmeid erinevaid maitseid. Kõik Goodio šokolaadid on ka gluteenivabad.  Samuti on õiglane kaubandus nende jaoks mitte lihtsalt silt vaid mõtteviis, loe lähemalt SIIT:


SIP veini- ja õllepoe sortimenti saabus selline valik käsitöö-veganšokolaade Soomest - klikates šokokaadi nimele saad lugeda tootja kodulehelt vägagi täpselt, millest koosneb:

Lavender 49% 48g (99,5% organic) 

Café Ubuntu 61% 48g (98% organic)

🌿 Organic Apple Pie 49% 48g

🌿 Organic Licorice & Sea Buckthorn 53% 48g

🌿 Organic Mint 65% 48g

🌿 Organic Pumpkin Spice 49% 48g

🌿 Organic Raspberry 49% 48g

🌿 Organic Salted Caramel 49% 48g

🌿 Organic Sea Salt 77% 48g

🎅 Pühadeperioodiks sobib kingikotti hästi ka näiteks jõulumaitsetega Goodio komplekt:
* Holiday Flavors Gift Pack 4 Bars (4x48g)


Lisa kommentaar

Email again: