SIP Kinkekaardi võim on piiramatu! Saad sellega SIPist kõike, mis meil müügil! Alates parimatest maitsetest kaupluse letil kuni kõikide joogikoolitusteni. Kaarti ei pea ühe korraga ära kasutama!

Rahalisi kinkekaarte on kahesuguseid:
  • Fikseeritud summaga - 4 erinevat valmis trükitud summat kaardil (telli veebist).
  • Vabasummaga - ise valid sobiva mistahes summa kaardile (anna meile teada aadressil tallinn@sip.ee või telefonil 655 6262 - saadame arve ning vormistame ära).

NB! Veebist soetatud kaart tuleb alati peale ostu aktiveerida - täpsemalt artikli lõpus!

 
Koolituse või -degustatsiooni saame samuti vormistada SIP kinkekaardi tagumisele poolele nii nagu vaja. Anna vaid teada, mida sinna kirjutame.

Veebist soetatud kaardi saadame tellimusel näidatud postiaadressil. Või siis PDF-kujul e-postiga, kui saadad tellimuse kinnituse oma vastava sooviga pärast ostu vormistamist aadressil tallinn@sip.ee

Ja kui kiire kaardiga, siis palun helista nr 655 6262 ja tegutseme kohe!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vali sobiva summaga SIP kinkekaart, mille saadame e-posti või tigupostiga:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Lisa ostukorvi
15 €


Lisa ostukorvi
25 €


Lisa ostukorvi
50 €


Lisa ostukorvi
100 €

Kui siin sobivat summat ei leidu, ei saa sobivalt ka kombineerida või soovid PDF-kaardile midagi personaalset lisada, siis võta meiega ühendust: tallinn@sip.ee või tel. 655 6262.

NB! Kinkekaart tuleb selle kehtima saamiseks alati meie süsteemis aktiveerida. 
Kaardiostu järel loome kinkekaardi kasutamist võimaldava unikaalse KOODI. Selle koodi kirjutame tavapäraselt ostutellimuse saamise järel kinkekaardile.

Võime ka lihtsalt koodi ostjale saata, kes saab soovi korral ägeda kinkekaardi ise valmistada lisades juurde saadud koodi. Kuidas tahes vormistatud SIP kinkekaardi saaja vajab meie juures ostu eest tasumiseks vaid eelnimetatud koodi. Ostutellimuse kinnitus või muu iseseisvalt (ilma aktiveeritud koodita) vormistatud kaart ei ole veel kehtiv SIP kinkekaart.