SIP Tallinn

Supervalikuga SIP veini- ja õllepood, kauplus otse Telliskivi tänava ääres. Tulla saad ka autoga - Rimi juurest sisse ja ümber maja meie parklaukse ette.

Häid maitseid armastava joogigurmaani jaoks on saadaval käsitööõlled, -siidrid, -veinid, snäkid ja alkovabad tooted nii kodumaistelt kui piiritagustelt väiketootjatelt.


Joogikoolitused SIPis
Kohapeal korraldame ka meelelahutuslikke joogikoolitusi-degustatsioone. Põnevate teemade hulgast leiad veinid, õlled, pimedegustatsioonid, juustukoolitused ja muud nooblid joogid.

Meie avalikele maitsmistele saab tulla igaüks, kes vähemalt täisealine. Eeldusi eelnevate teadmiste-kogemuste osas ei ole. Tuled nagu kinno - vaatad kava, ostad pileti, tuled kohale ning naudid head-paremat ja saad veel lisaks targemaks ja osavamaks.

👉 Vali välja ja registreeru SIIN
SIP LAB
Kuni 25-le inimesele mõeldud labor joogimaitsetega katsetamiseks, koolitusklass joogikoolitusteks või lihtsalt teistmoodi seminariruum koosviibimiseks kodust ja kontorist väljaspool.

Lihtne ja õdus baaristiilis ruum, kus ka projektori kasutamise võimalus. Lauad-toolid on liigutatavad ja seega saad väga heas asukohas, hinnalt taskukohase ja sobiva paigutusega ruumi enda seltskonnale.

Joogivalik SIP kaupluses on enam kui piisav ja korgitasu me nende jookide kohapeal tarbimise eest lisaks ei küsi! Veelgi enam - võid soovi korral kaasa võtta oma toidu või toitlustuse.👉 Pakkumise jaoks saada meile kiri aadressil: koolitus@sip.ee

Telli koolitus koju või kontorisse

SIP joogikoolitus on meelelahutuslik sisu koosviibimisele vabas õhkkonnas, boonuseks maitseelamused ning kasulikud teadmised põnevast joogimaailmast. 

Koolitusteemadeks võivad olla näiteks vein, õlu, siider, konjak, viski, dzinn, juust või siis juba muud täpsemad teemad, millega Sinu seltskonna tähelepanu kõige maitsvam püüda oleks.

Ühe koolituse pikkus on ca 1,5h ning selle jooksul teeme juttu teooriast ja degusteerime teemakohaste näpunäidete saatel paljusid ägedaid jooke.

👉  Pakkumise jaoks saada meile kiri aadressil: koolitus@sip.ee

👉  Vaata näiteid koolitusteemadest ja võta meiega siis ühendust: Telli enda koolitus