Kommenteeri

EV100 – Punch Drinks öko käsitöökokteilid

Punch Club on esimene Eesti öko käsitöökokteil dzinniga. Punchi mehed teevad dzinni ise ökopiiritusest ja kadakamarjadest, tõmmistavad seda orgaanilise tee ja puuviljadega, et anda kokteilile isoloomulik karakter ja värv. Särtsuks lisatakse mulli. 

Tegu on lihtsalt joodava suvise kokteiliga, milles on vähe suhkrut. Kokku 3 erinevat maitset (Must tee & Apelsin, Rabarber & Hibisk, Vaarikas & Sencha).

Soft Punch sarjas on 3 erinevat alkovaba jääteed (Rooibos & Sõstrad, Hibisk & Banaan, Mate & Apelsin), millest kaks mulliga ja üks ilma. Idee ikka sama - kõik komponendid orgaanilised (tee, puuviljad, roosuhkur) ja võimalikult vähe suhkrut. Ehk siis oluliselt tervislikum alternatiiv pulbrist valmistatud limonaadidele ja magusatele jääteedele. Mate ja apelsin sisaldab kofeiini 20 mg/100mL ja aitab une vastu.

EV100 – sünnipäevakuul tutvustame iga päev mõnda ägedat ja maitsvat kodumaist toodet, mis kõik ka juubelikuul sünnipäevahindadega SIP kauplustes saadaval on. Unustame peomeeleolus korraks selle aktsiisi ja muud geeniused..

Lisa kommentaar

Email again: