Kommenteeri

INGEL Jõhvikalimps - Parim Eesti Limonaad 2020

 Alkovabad joogid ruulivad. Viimasel ajal üha enam. Ingel limonaadid valmivad naturaalse käärituse teel. Hakka vaikselt unustama muid laboris kokkukeevitatud limpsilaadseid tooteid, kui tahad endale või oma lapsele head! 


Alkovabad joogid ruulivad. Viimasel ajal üha enam. Ingel limpside alkovabade limpside saabumine on üks ilus hetk käesoleval aastal! Nende arendusest on osa võtnud jõudumööda ka kohalikud teadlased.

Käärituprotsessi käigus muudavad miljonid-miljardid piimhappebakterid suhkruid aineteks, mis nagu tootja räägib, teevad kehale pai! Ja annavad loomulikult joogile värskelt hapuka maitse. Ühelegi Ingeli pildiga limonaadile pole lisatud ei suhkrut ega kunstlikke lõhna-, värvi- ja säilitusaineid!

 

Jõhvikalimonaad on Ingel limpside seeriast kõige hapukam - rabajõhvika eheda maitsega. Koostiselt: pirnimahl (59%), pirnimahl kontsentreeritud mahlast (28%), jõhvikamahl kontsentreeritud mahlast (13%).

 See rubiinpunane jõhvikas on muuseas ka kuildmedali vääriline jook – nimelt võitis ta ära hiljuti Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni poolt korraldatud „Parim Eesti Jook 2020“ pimemaitsmise limonaadide kategoorias! Inger teeb koos Ingeliga ingellikke jooke - MMMmõnus!


Lisa kommentaar

Email again: