Kommenteeri

EV100 – Nobenaps mustsõstra-piparmündi

NOBENAPS kodumaiste maitseviinade sarja esimene soojendusjook on mustasõstra-piparmündi maitseviin, mis valmistatud kodumaisest mahepiiritusest ja Eestimaal kasvatatud mahetoorainest.

Nobenaps erineb enamikest maitsestatud viina ja likööride tootjatest oma toodetes 100% kasutatava maheda eestimaise tooraine ja naturaalse ning oma eheda maitse poolest. Puhtus ja tasakaalukus maitsetes ning kauakestev järelmaik on saavutatud vaid toorainetele omaste maitse- ja lõhnaomadustega. 

Nobenapsule ei lisata stabilisaatoreid, säilitus-, maitse-, lõhna- ega mingeid värvaineid. Magustamiseks kasutatakse mahedat eestimaist mett.

Nobenapsu idee sai alguse inimeste teadlikuse kasvust mahetoodete vastu, mahe- ja öko toodete suurenevast tarbimisharjumusest ja loomulikult maheda kange napsu puudumisest. Tegemist on mahemärgiga tunnustatud maitseviinaga, mis pakub tarbijale ka igati meeldejääva maitseelamuse.

EV100 – sünnipäevakuul tutvustame iga päev mõnda ägedat ja maitsvat kodumaist toodet, mis kõik ka juubelikuul sünnipäevahindadega SIP kauplustes saadaval on. Unustame peomeeleolus korraks selle aktsiisi ja muud geeniused..

Lisa kommentaar

Email again: