Kommenteeri

EV100 – nanoPruul "Mammut"

Umbes 10 000 aastat tagasi kadusid mammutid maakeralt. Tänu oma paksule ja pehmele karvkattele olid nad kohanenud eluks külmematel aladel. Oma massiivsete kehade kohta toitusid nad üllatuslikult peamiselt taimedest.

nanoPruul tegi selleks talveks Imperial Brown Ale stiilis pehme ja soojendava õlle - MAMMUT. 8% kanguse juures on tegemist üllatavalt lihtsalt joodava rüüpega. Nagu juhtus elevandi eellastega 10 000 aastat tagasi nii kaob ka meie MAMMUT ühel heal päeval pildilt. Igaljuhul mammutitele meeldis ja meeldib siiani kohevas lumes ringi lipata.

nanoPruul on enda sõnul väike ja hubane pruulikoda! Eks ta nii olegi. Alustanud kodupruulijana, sealt edasi mustlasena. Nüüd valmivad käsitööõlled ruumis, kus vanad piimajahutid on saanud uue elu meskimiskatelde näol. Vanast pangaautomaadist on tehtud läbi sildistamise masin.

See on kokku üks väike ja äärmiselt omanäoline pruulikoda, mida juhatab pruulmeister Alar Mihhailov.


EV100 – sünnipäevakuul tutvustame iga päev mõnda ägedat ja maitsvat kodumaist toodet, mis kõik ka juubelikuul sünnipäevahindadega SIP kauplustes saadaval on. Unustame peomeeleolus korraks selle aktsiisi ja muud geeniused..

Lisa kommentaar

Email again: