Kommenteeri

Kuressaare Kuusk ja muud Saaremaised Lahhentagge toonikud

Lahhentagge esimene toonik sündis 2018. aasta suvel kui otsiti oma džinnile parimat võimalikku kaaslast ja kui otsingud lõppesid otsusega see pigem ikka ise valmis teha.


Lahhentagge toonikute lähtekohaks on väga populaarne trenditegevus - korduvkasutus - mõlema tooniku põhitooraine leiab toonikus lõkkematerjali või muu utiliseerimisvariandi asemel täiesti uue elu. Kuusetoonikud sünnivad linnade jõulukuuskedest pärast seda kui kuused on linnaelanikele jõulurõõmu ära jaganud. Kadakatoonikud sünnivad Saaremaa rannakarjamaade puhastamisel lõigatavatest kadakapuudest.

Esimene jõulukuusetoonik oli valmistatud Lahhentagge kodulinna Kuressaare jõulupuust, 2020. aastal pannakse pudelisse nelja linna jõulukuused - lisaks Pärnule ja Kuressaarele ka Soome Helsingi ja Loviisa linnade jõulukuused. Lahhentagge toonik Kuressaare Kuusk võitis muuseas 2019.a Lääne-Eesti parima joogi tiitli!

Kuna okaspuudest valmivad Lahhentagge toonikud on loonud sisuliselt uue toonikute kategooria, siis selle rõhutamiseks on okaspuujoogid turul "Estonic Soda" kaubamärgi all.Ükshaaval ostmiseks on hetkel kõige lihtsam ja kiirem viis leida WOLT-ist sõltuvalt enda asukohast kas SIP Tallinn või SIP Tartu. Wolti pole? Tõmba äpp siit:
Android
Apple

SIP veini- ja õllepoed oma tavapärases asukohas Tallinnas ja Tartus on samuti avatud - käitu mõistlikult, ole ettevaatlik, hoia 2x2m distantsi ning astu läbi.
Lisa kommentaar

Email again: