Kommenteeri

SIP joogikoolitused eriolukorra tingimustes


See ilus pehme pall pildil ainult näib pehme, sõbralik ja ohutu! Ehk ei ole see alles algus..  Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks on valitsus otsustanud kehtestada Eestis eriolukorra ning rakendada erimeetmed, mis puudutavad ka joogikoolitusi, degusteerimisi ja teisi koosviibimisi SIP veini- ja õllepoes. Kui oled soetanud meie üritustele pileti, siis allpool väike selgitus, kuidas edasi.

Kõik planeeritud avalikud SIP joogikoolitused või -degustatsioonid on avalike üritustena alates 13.03 lükatud edasi eriolukorra lõppemiseni. Arusaadavalt oleme samas olukorras kõigi teistega, kes mistahes avalikke kokkusaamisi organiseerivad. 

Mitte ükski koolitus-degustatsioon ei jää ära. Need on lihtsalt edasi lükatud perioodi, kus tohib taas kokku saada ning elust rõõmu tunda ka kodust väljaspool. Kõik soetatud piletid kehtivad taas eriolukorra tühistamise järel. Uued kuupäevad juba siis, kui praegune olukord on rahunenud.

Meie soovitus oleks selline - ootame mõne nädala ning vaatame, kui kaua eriolukord üldse kestab. Siis tõstame ringi koolituste kuupäevad ja saame seejärel asuda ümber registreerumisi vormistama. Soovi korral võta meiega ühendust: sip@sip.ee

KOKKUVÕTVALT - ootamatult on saabunud aeg, kus veel ebaselge, kas ja kuidas väiksemad ettevõtted uutes tingimustes üldse ellu jäävad. Koos saame sellega kindlasti hakkama! Vabandused tekkiva ebamugavuse pärast - teeme kõik koolitused ja maitsmised ära seda suurema entusiasmiga! 

Seni - telli oma lemmikjoogid WOLT-ist!


Lisa kommentaar

Email again: