Tule meile või telli SIP joogikoolitus enda juurde!

Korraldame tellimustööna harivaid joogikoolitusi ja -degustatsioone nii meie privaatses koolitusklassis Talllinnas Kalamajas kui kliendi juures kohapeal. Meie juures saad näiteks õhtut koos sõprade või kolleegidega alustada maitsva ja hariva degustatsiooniga. Selle järel aga liikuda õhtut veetma edasi mõnda heasse söögikohta, milliseid on SIP kauplusest paarisaja meetri raadiuses kümneid!

SIP joogikoolitus on meelelahutuslik koosviibimine vabas õhkkonnas, mis täidetud kirevate maitseelamuste ning kasulike teadmistega põnevast joogimaailmast. On mida pärast meenutuada ning kõiki teadmisi saad koheselt ka rakendada.

Koolitusteemadeks võib olla näiteks vein, õlu, siider, viski, džinn, rumm, juust jms. Mõned näited meie populaarsematest koolitusteemadest:

✅ Veini ABC
✅ Vahuveinikoolitus
✅ Šampanja-koolitus
✅ Käsitööõllede ABC
✅ Juustukoolitus veiniga
✅ Maailma viskid
Scotch Single Malt viskid
✅ Tumedad premium-rummid
✅ Käsitöö-Gin
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Pakkumise jaoks saada meile kiri aadressil: koolitus@sip.ee
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Ühe koolituse pikkus on tavapäraselt ~1,5h ning selle jooksul degusteerime teemakohaste näpunäidete saatel sõltuvalt teemast kuni 8 ägedat jooki. Nii saabki selgeks, millised maitsed just Sinu meeli rõõmustavad! 

Minimaalne grupi suurus on enamikel koolitustel 12in ja maksumus sõltuvalt koolituse teemast ja toimumise ajast on alates € 250.-  Kui minimaalset gruppi kokku ei saa, siis koolitust saab teha ikka - sama hinna eest saavad osavõtjad lihtsalt rohkem jooki.

Hinnas sisaldub kõik koolituseks vajalik: koolitusmaterjalid (joogid), koolitaja tasu, vajadusel klaasid ja transport Tallinna piires. Tallinnast väljaspool asuvasse koolituskohta tulekul lisanduvad väljasõiduga seotud kulud.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Pakkumise jaoks saada meile kiri aadressil: koolitus@sip.ee
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _