Tulge meile või telli SIP joogikoolitus enda juurde!

Korraldame tellimustööna harivaid joogikoolitusi ja -degustatsioone nii meie koolitusklassis Talllinnas Kalamajas kui ka kliendi juures kohapeal. Meie juures saad näiteks õhtut koos sõprade või kolleegidega alustada maitsva ja hariva degustatsiooniga. Selle järel aga liikuda õhtut veetma edasi mõnda heasse söögikohta, milliseid on SIP kauplusest paarisaja meetri raadiuses kümneid!

SIP joogikoolitus on meelelahutuslik koosviibimine vabas õhkkonnas, mis täidetud kirevate maitseelamuste ning kasulike teadmistega põnevast joogimaailmast. On mida pärast meenutuada ning kõiki teadmisi saad koheselt ka rakendada.

Koolitusteemadeks võib olla näiteks vein, õlu, siider, viski, dzinn, juust jms. Mõned näited meie populaarsematest koolitusteemadest:

✅ Vahuveinikoolitus (6 ägedat mulli)
✅ Veinide ABC (6 veini, baaskoolitus)
✅ Käsitööõllede ABC (8 õlut väiketootjatelt)
✅ Juustukoolitus veiniga (5 juustu + 5 veini)
✅ Maailma viskid (6 erinevat viskit üle maailma)
✅ Scotch Single Malt (6 single malt viskit šotimaalt)
✅ Käsitöö-GIN (6 erinevat dzinni üle maailma)
✅ Šampanja-koolitus (5-6 šampanjat)

Pakkumise jaoks saada meile kiri aadressil: koolitus@sip.ee


Ühe koolituse pikkus on tavapäraselt ca 1,5h ning selle jooksul degusteerime teemakohaste näpunäidete saatel sõltuvalt teemast kuni 8 ägedat jooki. Nii saabki selgeks, millised maitsed just Sinu meeli rõõmustavad! 

Minimaalne grupi suurus on enamikel koolitustel 12in ja hinnad sellise suurusega grupile sõltuvalt koolitusteemast ja koolituse toimumise ajast alates 250 eur. Kui minimaalset gruppi kokku ei saa, siis sama hinna eest saavad osavõtjad lihtsalt rohkem jooki.

Hinnas sisaldub kõik koolituseks vajalik: koolitusmaterjalid (joogid), koolitaja tasu, vajadusel klaasid ja transport Tallinna piires. Tallinnast väljaspool asuvasse koolituskohta tulekul lisanduvad väljasõiduga seotud kulud.

Pakkumise jaoks saada meile kiri aadressil: koolitus@sip.ee