Kommenteeri

EV100 - MULL° õunavahuvein ELAGU EESTI

Martini ja Erki on enne suuremat tootmist aastaid kodukeldris siidritegemist katsetanud. Müügi ja turundusega tegeleb rahvusvahelise suurkogemusega Lauri.  Nii need põlised Tallinna „poisid“ head Eesti õuna väärindavad eesmärgiga valmistada kaasaegset käsitöösiidrit ja muid jooke, mis inimestele päriselt ka maitsevad.

Kuna Eestis ajaloolist siidrikultuuri ei ole, siis soovivad endised City Cider´i ja nüüdsed Mulli-mehed anda oma panuse selle tekkimiseks ja katsetavad erinevate retseptidega ning segavad õunamahla teistegi põnevate maitsetega.

Vabariigi sünnipäevaks sobib imeliselt kodumaine vahuvein MULL° Elagu Eesti Sec 2016 (alc 8% vol)

Ehk siis elagu Eestimaa puhas loodus ja imelised õunaaiad, mille punapõsksest saagist see poolkuiv, mahedamaitseline vahuvein on valmistatud! Seda traditsioonilisel pudelikääritamise meetodil valmistatud pidulikku jooki on hoolega laagerdatud terve aasta, et anda talle sügav ja nüansirikas maitsebukett.

EV100 – sünnipäevakuul tutvustame iga päev mõnda ägedat ja maitsvat kodumaist toodet, mis kõik ka juubelikuul sünnipäevahindadega SIP kauplustes saadaval on. Unustame peomeeleolus korraks selle aktsiisi ja muud geeniused..

Lisa kommentaar

Email again: