Kommenteeri

Eesti Käsitöösiidrite Päev 2017 – 20.05 @SIP

Pakume 20. mail SIP veini- ja õllepoes Tallinnas kl 11-16 ülihäid õunajooke kõigilt kaheksalt Eesti ametlikult craft-siidritootjalt: JAANIHANSO, SIIDRIKODA, TORI JÕESUU SIIDRI- JA VEINITALU, REALIST SIIDER JA LIMONAAD, CITY CIDER, PENINUKI NAPSUKODA, ÖUN DRINKS, PEENJOOGIVABRIK NUDIST.

Kalamaja päevade raames: "EESTI SIIDRITE PÄEV" - SIP veini- ja õllepoes 20.05

Suur osa kodumaiste ametlike käsitöösiidrite valmistajate toodangust avaneb KALAMAJA PÄEVADE raames selgi aastal. 20. mail avanevad SIP veini- ja õllepoes Tallinnas kl 11-16 nii alkoholiga kui alkovabad õunajoogid kõigilt kaheksalt Eesti ametlikult craft-siidritootjalt.

Et Nudistid ei jäta kindlasti koju oma üliägedaid käsitöötoonikuid, siis on võimalik kohtuda ka Eestis esimese käsitööna valminud tooniku siirupi MIXTUR valmistajatega. Ja loomulikult saad proovida, kuidas võiks Sinu lemmik Gin-Tonic´u oluline komponent tegelikult maitsta!

Piletit pole ja maitsmise eest keegi raha ei küsi! KÕIKIDEL maitstavatel siidritel-tooniktoodetel sel päeval sõbralikum hind – peatse maiustamiseni ja kohtumiseni 20.05 SIPis!

Lisa kommentaar

Email again: