Kommenteeri

EV100 – Vigala Piimatööstuse „Say Cheese“ juustukrõpsud

Vigala Piimatööstus pärineb Kivi-Vigala Piimaühingust, mis asutati 2. veebruaril 1925. aastal. Ühingul oli alguses liikmeid 57 ja tegevust alustati sama aasta 17. oktoobril. Põhitoodanguks oli I sordi või.

Teame ju küll, kuidas Eesti oli poolt Euroopat varustav võitehas. Õitseajal tõid ainuüksi Kivi-Vigala PÜ-sse piima 290 põllupidajat, see tegi päevas 9000 kg. Piimaühingul oli 5 koorejaama. Jõeäärsetest taludest korjati piim mootorpaatidel kokku. See kõik on ajalugu.


 Tänapäev Vigala Piimatööstuses on vähemalt sama maitsev! Alates eelmise aasta detsembrist on SIPis müügil Vigala Piimatööstuse uusim tooteseeria – „Say Cheese“ juustukrõpsud! 

Just sellist snäkki oligi vaja – võtad ühe väikse tüki ja kõik need lapsepõlve ahju-juustusaiad tulevad korraga meelde! 

Kolm erinevat armastatud maitset: Cheddar, suitsutatud baby mozzarella ning tšilli-küüslaugumaitselised juustukrõpsud. 

Naturaalsed, kuivatatud, ilma lisaaineteta ning toorainena kasutatud ainult kõige paremat juustu. Juubelisünnipäevaks ideaalne kodumaine snäkk, mis sobib igasse olukorda ja seltskonda, sest juustu armastavad ju kõik.


EV100 – sünnipäevakuul tutvustame iga päev mõnda ägedat ja maitsvat kodumaist toodet, mis kõik ka juubelikuul sünnipäevahindadega SIP kauplustes saadaval on. Unustame peomeeleolus korraks selle aktsiisi ja muud geeniused..

Lisa kommentaar

Email again: