Kommenteeri

Ulge Talu käsitööveinid

ULGE TALU veiniköögist saabusid valge, roosa ja punane kihisev kodumaine käsitöövein! Saabujateks on magusapoolsed veinid, et sobival hetkel ja/või sobiva toidu kõrval kuivemate klassikutega sama uhkelt särada!
🏡  Ulge Talu veinitegu sai alguse 2010. aastal, kui peremees Aivar ostsis esimese kääritusnõu. Pere arvates oli isa saanud hakkama võrdlemisi hullu tembuga, kuid jää hakkas sulama ja veinivalmistamise pisik kandus edasi isalt pojale. Kümme aastat ja lugematuid katsetusi hiljem on perepoeg Jorma teinud valmis päris oma veiniköögi ning enda sõnul võtab ta alles hoogu…

Veinimeister Jorma Ktt- Ulge talu ksitveinid

🥂 "Fizzaronia" vahutav arooniavein 12% 75cl - küpsetest arooniatest tumepunane, poolmagus, kerge mulliga vein. Jääksuhkru magusus aitab hästi varjutada parkaineterikka aroonia tummisust. Hea kaaslane magustoitudele ning julgemad naudivad koos tükikese tumeda šokolaadi- või valgehallitusjuustuga. ⭐ Baltic Cup Award 2023 VÕITJA karboniseeritud puuvilja- ja marjaveinide kategoorias!

🥂 "Pomme d`Or" vahutav puuviljavein 12% 75cl - poolkuiv õuna-ebaküdooniavein, mille natuuris on selgelt äratuntavad tsitruselised ning mõõdukas happesus, mida tasakaalustavad pikas järelmaitses magusamad noodid.

🥂 "Dilemma" vahutav puuvilja-marjavein) 10% 75cl - poolmagus, roosa ja kerge mulliga maasika-rabarberivein. Jääksuhkru magusus, millele loob aktsenti tagasihoidlik rabarberi happesus.

fotod ja materjal: SIP / Ulge Talu

Lisa kommentaar

Email again: