Kommenteeri

ESA 8. Veinimess - kodumaise veinimaailma suursündmus

Iga kahe aasta tagant toimuv  ESA veinimess toob kokku sisuliselt kõik veini-inimesed Eestis, kelle jaoks on lisaks põnevale programmile ka harukordne võimalus maitsta ära suur hulk põnevaid veine, mis kohalike maaletoojate töö tulemusena on meie turu tarbeks välja valitud. Maailmas toimub ka sadades kordades suuremaid veinimesse, kuid pea kõik ESA veinimessil esitletav on Sinu jaoks reaalselt Eestis saadaval!

Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni (ESA) 8. Veinimess toimub 7.- 8. veebruaril 2019. aastal Kultuurikatlas (www.kultuurikatel.ee)

Messi eksponentideks on veinide või muude alkohoolsete- või mittealkohoolsete jookide ning gurmeekaupade maaletoojad, edasimüüjad ja teised pakkujad. Tegu pole vaid suurte firmade väljapanekutega. Kohal on ka Eesti käsitööveinide ja siidrite tootjad.

Kui soovid saada aimu, milliseid põnevaid jooke toodetakse Prantsusmaast Austraaliani ja Eestist USA-ni, siis on just Veinimess see koht, kus nendega on kõige parem tutvuda. Messile on oodatud kõik, kes tunnevad huvi kvaliteetsete veinide ning muude jookide kohta ning soovivad oma teadmisi selles vallas arendada. 

Veinimess toob ühte kohta kokku restoranide-baaride esindajaid, edasimüüjaid ning veinisõpru erinevatest huvigruppidest ning annab seega võimaluse tutvustada oma tooteid ja brände, suurendada turuosa, leida ärikontakte ja uusi kliente.

Eesti Veinimess toimub üle aasta. Esimene ESA veinimess toimus 2006. aastal. Sommeljeede 8. Veinimess on suurim Eestis korraldatavatest avalikest veiniüritustest, kuhu leiavad tee ka naaberriikide veinihuvilised. Kohal on üle 50 erineva eksponendi.

Mess on avatud külalistele:
* Neljapäeval, 7. veebruaril 2019 12.00 - 20.00 on mess avatud kõigile huvilistele
* Reedel, 8. veebruaril 2019 12.00 – 22.00 on mess avatud kõigile huvilistele

Piletid PILETILEVI-st


Lisa kommentaar

Email again: