Kommentaarid (2)

Tallinn Craft Beer Weekend 2017

Tallinn Craft Beer Weekend 2017 – Lae Alla CHECK-LIST Soovitustega! 

TCBW lehel läheb kindlasti nii mõnelgi silme eest kirjuks. Mille poole tormata? Mida võtta, mida jätta? Anname Sulle Siinkohal Kaasa Väikese Meelespea, Et TCBW-L Paremini Orienteeruda.

Tallinn Craft Beer Weekend Ongi Käes!

Kõik käsitööõlle sõbrad siin ja meile teadaolevalt osaliselt ka teisel pool Soome lahte ootavad õhinaga, millal kraanidest hakkab voolama kõik see hea ja parem kraam. Kohal on ju maailma tipptootjad ning enamjaolt just omanike ja pruulmeistritena. Loomulikult ka parimad omamaised õlletootjad. 

Suurepäraseid õllesid on tavapäraselt väga palju. TCBW lehel läheb kindlasti nii mõnelgi silme eest kirjuks. Mille poole tormata? Mida võtta, mida jätta? Kodumaised pruulikojad puistavad juba iga päev enda TCBW õllede kirjeldusi, mis toob õllesõbral loomulikult naeratuse näole. SIP veini- ja õllepood soovib Sulle selles põnevas kaoses abiks olla!

Anname Sulle siinkohal kaasa väikese meelespea, et TCBW-l premini orienteeruda.

HOIATUS! Nagunii Sa kõike ei jõua, pea endaga kohe heaga nõu ning otsusta, mis Sind kõige rohkem huvitab.

Tegime 3 check-listi vastavalt Sinu maitsele:

HAPU HULLUS – kui Sind huvitavad hapud ja metsikud õlled, et värskendav suvi välja kutsuda; HAPU HULLUS_TCBW2017_SIP SOOVITAB

MUST MAAGIA – kui Sinu jaoks on ikka liiga jahe ja pime aeg pole veel möödas;MUST MAAGIA_TCBW2017_SIP SOOVITAB

SAY WHAT? – kui sind hullutavad täiesti kreisid õlled, koostööpruulid ja muidu määratlemisega keerulised või segased pruulid.SAY WHAT_TCBW2017_SIP SOOVITAB

Lae alla, prindi välja ja NAUDI!

Veel olulist:

Ärge tulge kohe tühja kõhuga! Kohale aetud food truck’ide järjekorrad võivad venida ning enne närite jala otsast, kui toiduni jõuate. Sellel maraton-maitsmisel vastupidamiseks on vaja kindlasti süüa ja kui see järjekord juba tekkinud on, siis vaata korraks uuesti nimekirja, mis seismise ajal maitsmata jääb.

Jooge kindlasti ka vett! Et kogu õllepidu oleks ja jääks viisakas ning Sinu õhtul tuleks võimalikult mitmekülgne. Sinu keha samuti tänab Sind selle eest, hiljemalt järgmisel hommikul.

Võtke aega, et hinnata seda, mis Sulle klaasi on sattunud! Osad neist on rare as s… ja keegi ei tea, kas sellised enam kunagi nina alla satub.

Mine kindlasti sõbraga või leia endale sõber kohapealt! Põhjuseid on mitu: kui alla läheb mitu KÕIGE ägedamat õlut korraga, siis saab jagada sõbraga ära, kes millise järgi läheb. Nii püsib lootus, et saate mekkida mõlemaid. Arvamusi jagades on alati põnevam – üks tabab midagi aroomis, teine maitses jne. Ka järjekordadega toimetulek on siis lihtsam ja kojuminek odavam, turvalisem.

 

TCBW enda meelespea on SIIN

Teame küll, et kõigile pileteid ei jagunud – SIP kaupluses on selleks nädalavahetuseks üleval viited, millised TCBW-l üles astuvatest pruulikodadest esindatud on, et peaaegu õige maitse keelele saaks. Kohtumiseni Crafti peol!

Marika / SIP Tallinn


Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (2)
1 1 · 27. märts 2023
1 1 · 27. märts 2023