Telli joogikoolitus Saaremaal enda juurde!

Üks meie koolitajatest - sommeljee Urmas Linnamägi - viibib suvel tihti päikesepealinnas Kuressaares. Vähemal määral ka muudel aegadel. Seega - sommeljee ja palju erinevaid jooke on kohe Saaremaal omast käest võtta! Või siis saab puuduolevad kiirelt kohale tellida.

Tee oma koosviibimine Saaremaal maitsvaks ja lõbusaks joogikoolitusega. Olgu selleks sünnipäev, tüdrukuteõhtu, poissmeesteõhtu, aastapäev või muu tähistamine sõpradega.


Koolitusteemadeks võib olla näiteks vein, õlu, siider, viski, dzinn, juust jms. Mõned näited meie populaarsematest koolitusteemadest:

✅ Vahuveinikoolitus (6 ägedat mulli)
✅ Veinide ABC (6 veini, baaskoolitus)
✅ Käsitööõllede ABC (8 õlut väiketootjatelt)
✅ Juustukoolitus veiniga (5 juustu + 5 veini)
✅ Maailma viskid (6 erinevat viskit üle maailma)
✅ Scotch Single Malt (6 single malt viskit šotimaalt)
✅ Käsitöö-GIN (6 erinevat dzinni üle maailma)
✅ Šampanja-koolitus (5-6 šampanjat)
jne.

Ühe koolituse pikkus on tavapäraselt ca 1,5h ning selle jooksul degusteerime teemakohaste näpunäidete saatel sõltuvalt teemast kuni 8 ägedat jooki.

Minimaalne grupi suurus on 12in ja hinnad sellise suurusega grupile algavad 250 eurost. Kui minimaalset gruppi kokku ei saa, siis koolituse teeme ära ikka! See tähendab, et väiksem grupp saab sama hinnaga lihtsalt rohkem jooki.

Hinnas sisaldub kõik koolituseks vajalik: koolitusmaterjalid (joogid), koolitaja tasu, vajadusel ka klaasid. Lisanduda võivad väljasõiduga seotud kulud.


Pakkumise või lisainfo jaoks kirjuta palun aadressil: koolitus@sip.ee