Telli joogikoolitus Saaremaal enda juurde!

Üks meie koolitajatest - sommeljee Urmas Linnamägi - viibib suvel palju Saaremaal, päikesepealinnas Kuressaares. Seega - sommeljee ja palju erinevaid jooke on kohe Saaremaal omast käest võtta!

Sinu võimalus on teha oma õhtu Saaremaal maitsvaks ja lõbusaks joogikoolitusega. Olgu selleks sünnipäev, tüdrukuteõhtu, poissmeesteõhtu, aastapäev või muu tähistamine sõpradega.

SIP joogikoolitus on meelelahutuslik koosviibimine vabas õhkkonnas, mis täidetud kirevate maitseelamuste ning kasulike teadmistega põnevast joogimaailmast. On mida pärast meenutuada ning kõiki teadmisi saad koheselt ka rakendada.


Koolitusteemadeks võib olla näiteks vein, õlu, siider, konjak, viski, dzinn, juust jms. Mõned näited meie populaarsematest koolitusteemadest:

✅ Vahuveinikoolitus (6 ägedat mulli)
✅ Veinide ABC (6 veini, baaskoolitus)
✅ Käsitööõllede ABC (8 õlut väiketootjatelt)
✅ Juustukoolitus veiniga (5 juustu + 5 veini)
✅ Maailma viskid (6 erinevat viskit üle maailma)
✅ Scotch Single Malt (6 single malt viskit šotimaalt)
✅ Käsitöö-Dzinn (6 erinevat dzinni üle maailma)
✅ Šampanja-koolitus (5-6 šampanjat)
jne.

Ühe koolituse pikkus on tavapäraselt ca 1,5h ning selle jooksul degusteerime teemakohaste näpunäidete saatel sõltuvalt teemast kuni 8 ägedat jooki. Nii saabki selgeks, millised maitsed just Sinu meeli rõõmustavad!
Minimaalne grupi suurus pakkumise tegemisel on 12in ja hinnad sellise suurusega grupile alates 250 eur. Kui minimaalset gruppi kokku ei saa, siis teeme koolituse ära ikka - osavõtjad saavad sama hinna sees lihtsalt suurema koguse jooki. Hinnas sisaldub kõik koolituseks vajalik: koolitusmaterjalid (joogid), koolitaja tasu, vajadusel ka klaasid. Kuressaarest oluliselt väljaspool toimuva ürituse puhul lisanduvad väljasõiduga seotud kulud.

Pakkumise jaoks kirjuta otse: 
urmas@sip.ee