Kommenteeri

Rabarberijoogid Rosanna ja Rosie Siidrikojalt

Siidrikoda pani pudelisse oma versiooni kodumaisest rabarberivaimustusest. Segas juurde veel ka maasikaid ja vaarikaid ning valmis üks maitsvamaid kergelt joodavaid seltskonnajooke, mida rabarberifännidel tasub kindlasti proovida!

KUIV Vahutav rabarberi- & maasikavein ROSIE on ilus juba välimuselt. ROSIE on valmistatud rabarberist ja maasikast, mis koos annavad joogile merevaiguse tooni. Kuigi aroomis on õrnalt maasikat lisab rabarber elamusele särtsakat hapet ja elegantsust.

POOLKUIV Vahutav rabarberi- & vaarikavein ROSANNA on kui õhtune päikesepuna põhjamaises taevas, valmistatud rabarberist ja vaarikast, mis annab lummava rubiinipunase tooni. Aroomis ja maitses on esmalt vaarikas, seejärel avaldub hea ja värske rabarber.

Siidrikoja missioon on toota Eestis kasvatatud õunast kvaliteetseid naturaalseid kääritatud jooke ja muid tooteid ning edendada seeläbi Eestis premium klassi käsitöösiidri kultuuri. Siidrikoda on pühendunud Eestis kasvatatud õuna väärtustamisele ja sellest kvaliteetsete naturaalsete kääritatud jookide ning muude toodete tootmisele. Eesmärgiks on luua kõrge kvaliteediga tooteid, mis maitsevad tarbijatele, on kasulikud inimese tervisele ja vastavad toiduohutuse nõuetele. 

 

 


Lisa kommentaar

Email again: