Broneerimine KINKEKAARDIGA

Kõik kinkekaardid on oma väärtuse piires ristkasutatavad - broneeri sõltumata saadud kaardist enda jaoks just kõige sobivamale koolitusele. Kõrgema piletihinnaga koolitusele registreerudes tuleb lihtsalt hinnavahe juurde kanda.

Kui valid oma kinkekaardi väärtusest soodsama koolituse, siis seda hinnavahet ei hüvitata. Erandiks on SIP kaupluse poolt väljastatud rahalised kinkekaardid - nendega saab oste sooritada nii mitmeid kordi kuni kinkekaardil olev summa täitub.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

PANE PALUN TÄHELE:

🔔 Ära sisesta kolmandate osapoolte poolt müüdud kinkekaartide numbreid või koode ostukorvis. Sinu käes olev Kingitus.ee vms kinkekaart ei ole müüdud meie poolt ning kuni klient meile need koodid edastab, ei ole meil nende olemasolust mitte mingisugust infot. Täpsemad selgitused artikli lõpus.   👇

🔔 Kui kolmandate osapoolte (kingitus.ee; chilli.ee jne) poolt müüdud kinkekaardil on kirjas "õllekoolitus", "veinikoolitus" või "pimedegustatsioon", siis on tegu koosviibimisega hinnaklassis €18.- /in (meie tavapärased õlle- ja veinikoolitused). 

Teeme palju ka eksklusiivsema joogivaliku ja seeläbi kõrgema piletihinnaga koosviibimisi, millele saab samuti kinkekaardiga registreeruda, kuid hinnavahe tuleb juurde tasuda.

Näiteks sooviga broneerida õlle-, veini- või pimedegustatsiooni-kinkekaardiga koolitusele piletihinnaga €25.- tuleks alloleva juhise järgi teha kinkekaardiga broneering ning tellimuskinnituse saabumisel seal näidatud SIP pangakontole kanda lisaks € 7.- Saada seejärel meile ka maksekorraldus aadressil sip@sip.ee ja saame kohad kiirelt kinnitatud.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kui said kingituseks konkreetse kuupäevaga koolituse või degustatsiooni kinkekaardi, siis on broneering kinkija poolt juba tehtud ja kaardi saaja ei pea enam tegema muud, kui lihtsalt õigel kuupäeval õigel ajal kohale tulema.

Kui kingitud kuupäevaline koolitus siiski ei sobi, siis saame selle broneeringu muule kuupäevale ümber vahetada vastavalt müügi- ja tagastustingimustele.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Broneerimiseks KINKEKAARDIGA toimi palun nii:


Klikka teenuse lehel nupule "Lisa ostukorvi" ja veendu seejärel, et tellimuses on õige kuupäev ja õige arv kohti:Täida enda andmetega 3 välja: e-post / nimi / telefon - rohkem infot me ei vaja. NB! Palun kontrolli enda sisestatud e-posti aadress kindlasti üle - sellest sõltub, kas ka kinnituskiri peale edukalt sooritatud ostu saabub või mitte.Vaata tellimus üle ja vali makseviis "Tasu arvega", mis ei nõua ettemaksu tasumist.Saada e-postiga saabuv tellimuskinnitus edasi aadressil sip@sip.ee lisades oma kehtiva kinkekaardi, eelmüügipileti või muu kaardi, millega soovid tasumise asemel registreeruda. Vastuskirjaga kinnitame esimesel võimalusel kohad üritusele ja ongi korras!  👍


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

NB! Palun ära sisesta kolmandate osapoolte poolt müüdud kinkekaartide numbreid või koode ostukorvis "vautšeri või kupongi" lahtrisse, mis mõeldud SIP kaupluse poolt väljastatud allahindluskoodide jaoks.


Aga minu kinkekaardil on kood ju olemas? 

Meil puudub nimelt igasugune info vahendatud kinkekaartidest ja nende numbritest selle hetkeni kuni klient ise need meile edastab. Jälgi ka kinkekaardi kehtivust ning vajadusel konktakteeru kaardi müüjaga. 

Tõele au andes ei sisesta me hetkel ka enda müüdud kinkekaartide koode koolituste broneeringusüsteemi põhjusel, et selle kaardi saaja on vaba kasutama oma kaarti kuidas soovib - veebis või kaupluses kohapeal. Seda eelistust me kaarti müües aimata ei oska ja nii õnnelikus olukorras me olemasoleva veebiplatvormiga paraku ei ole, et veebis olev broneeringusüsteem ja kaupluse kassasüsteem oleksid ühendatud. See aeg kindlasti tuleb! Seni ole hea - tee sobiv tellimus, vali makseviis "arvega" ja saada tellimusekinnitusega koos meile lihtsalt oma kaart ning vormistame kõik ülejäänu ise ära.


👉 juhised broneerimiseks kohese tasumisega


Jäid broneerimisega siiski hätta?

Saada meile kiri või helista julgelt - kõik vajalikud kontaktid on leitavad SIIN


SIPis näeme!