Broneerimine KINKEKAARDIGA

Kõik SIP kinkekaardid on sama summa piires ristkasutatavad - broneeri sõltumata kaardist enda jaoks kõige sobivamale koolitusele. Kõrgema piletihinnaga koolitusele registreerudes tuleb lihtsalt hinnavahe juurde kanda. 

Kui valid oma kinkekaardi väärtusest soodsama koolituse, siis seda hinnavahet ei hüvitata, v.a. SIP kaupluse enda poolt väljastatud kinkekaardid, kus on kirjas konkreetne rahasumma - nendega saab ostu sooritada vajadusel mitmeid kordi kuni kinkekaardil olev summa täitub.

* * *   * * *   * * *   * * *   * * *   * * *   * * *

PANE PALUN TÄHELE, et kui kolmandate osapoolte (kingitus.ee jne) poolt müüdud kinkekaardil on kirjas lihtsalt õlle- või veinikoolitus, siis on tegu koosviibimisega hinnaklassis €18.- /in (enamus meie tavapäraseid õlle- ja veinikoolitusi). Teeme aga tihti ka eksklusiivsema joogivaliku ja kõrgema piletihinnaga koosviibimisi, millele saab küll sama kinkekaardiga registreeruda, kuid hinnavahe tuleb juurde tasuda.

Näiteks sooviga broneerida õlle-, veini- või pimedegustatsiooni-kinkekaardiga koolitusele hinnaga €25.- /in tuleks alloleva juhise järgi teha kinkekaardiga broneering ning tellimuskinnituse saabumisel seal näidatud SIP pangakontole kanda lisaks € 7.- /in. Saada seejärel meile ka maksekorraldus aadressil sip@sip.ee ja saame kohad kiirelt kinnitatud.

* * *   * * *   * * *   * * *   * * *   * * *   * * *

Kui kingitud on konkreetse kuupäevaga koolituse kinkekaart, siis sellele on broneering kinkija poolt juba tehtud - kaardi saaja ei pea ise uut broneeringut tegema. Kui kingitud kuupäevaline koolitus siiski ei sobi, siis saame ka selle broneeringu muule kuupäevale ümber vahetada vastavalt müügi- ja tagastustingimustele.

* * *   * * *   * * *   * * *   * * *   * * *   * * *

Tellimuse vormistamiseks ükskõik millise SIP kauplusega seotud kinkekaardiga - näiteks Kingitus.ee, pilet Piletilevist, SIP kinkekaart jne - palun toimi nii:


Klikka teenuse lehel nupule "Lisa ostukorvi" ja veendu seejärel, et tellimuses on õige kuupäev ja õige arv kohti:Täida enda andmetega 3 välja: e-post / nimi / telefon - rohkem meie ei vaja. Ja palun kontrolli sisestatud e-posti aadress üle ka - sellest võib sõltuda, kas kinnituskiri peale ostu saabub.
Vaata tellimus üle ja vali makseviis "Tasu arvega", mis ei nõua ettemaksu tasumist.Saada e-postiga saabuv tellimuskinnitus edasi aadressil sip@sip.ee lisades oma kehtiva kinkekaardi, eelmüügipileti või muu kaardi, millega soovid registreeruda. Vastuskirjaga kinnitame esimesel võimalusel kohad üritusele ja ongi korras!  👍


* * *   * * *   * * *   * * *   * * *   * * *   * * *

NB! Palun ära ürita kolmandate osapoolte poolt müüdud kinkekaartide numbreid või koode sisestada SIP.ee lehel ostutellimuse vormil olevasse vautšeri või kupongi lahtrisse:


Aga kinkekaart ja kood on ju olemas? 

Meil puudub nimelt igasugune info vahendatud kinkekaartidest ja nende numbritest selle hetkeni kuni klient ise need meile edastab. Jälgi ka kinkekaardi kehtivust ning vajadusel konktakteeru kaardi müüjaga.

* * *   * * *   * * *   * * *   * * *   * * *   * * *

👉 vaata ka juhiseid broneerimiseks kohese tasumisega

SIPis näeme!


Jäid siiski hätta?

Saada meile kiri või helista julgelt - kõik vajalikud kontaktid on SIIN