Veebipõhisel koolitusel loome esmase süsteemi, kuidas veinide aroomi, värvust, maitset ning üldist kvaliteeti hinnata. Vestame lõbusaid veinindust puudutavaid lugusid ja vahetame teadmisi, mis aitavad kaupluses ja restoranis maitsvamaid valikuid teha.

Teooriat
on sellel õhtul palju, kuid see on lihtne ja koheselt rakendatav. Loomulikult maitseme koolituse käigus teemakohaseid jooke. Degusteerimisele tulevad veinid saadame koolitusele eelenvalt teile sobivasse SmartPosti pakiautomaati. Palun lisa meelepärase pakiautomaadi asukoht registreerides lahtrisse "lisa märkmed kohaletoimetamise kohta".

Degustatsioonipakett sisaldab kolme  0,75L pudelit kvaliteetset veini sommeljee valikul:
- vahuvein
- valge vein
- punane vein

Koolitusel võid osaleda üksi või seltskonnaga- veini jagub koguseliselt ka mitmele huvilisele. 

Veinimaailmast teeb ülevaate sommeljee Mari-Liis Tohver

NB! Vajalikud juhised KINKEKAARDIGA broneerimiseks on allpool.

Pole saadaval
 
NB! Koha(d) koolitusele või degustatsioonile garanteerib ettemaksu kohene tasumine läbi pangalingi või PayPal lahenduse. Saab ka maksta arve alusel, kuid selle makseviisi valimisel tellimus automaatselt kohti ei broneeri.

TASUMINE ARVEGA - selle makseviisi valimise soovi korral:

1) tee tellimus - vajuta "lisa ostukorvi", täida vormil vaid 3 välja: e-post / nimi / telefon / lisa märkmed kohaletoimetamise kohta , vali makseviisiks "arvega";

2) tee ülekanne - e-postiga saabuvas tellimuskinnituses on kande jaoks kõik vajalikud andmed olemas. Saada seejärel makse koopia aadressil sip@sip.ee ja kinnitame ka kohad üritusele.

TASUMINE KINKEKAARDIGA (ükskõik millisega, nt. Kingitus.ee, eelmüügipilet Piletilevist, SIP kinkekaart jne) - toimi nii:

1) tee tellimus - vajuta "lisa ostukorvi", täida vormil vaid 3 välja: e-post / nimi / telefon / lisa märkmed kohaletoimetamise kohta , vali makseviisiks "arvega";

2) saada e-postiga saabunud tellimuse kinnitus edasi aadressile sip@sip.ee  lisades kehtiva kinkekaardi, eelmüügipileti või muu kaardi, millega soovite registreeruda. Vastuskirjaga kinnitame ka kohad üritusele.

PS! Kinkekaardiga koolitusele registreerides on osalus võimalik soetada kahe kehtiva tavahinnaga kinkekaardi ning transporditasu eest. Veinide transport SmartPost pakiautomaati maksab €3,99 ning antud summa tuleb tasuda ülekandega.

PPS! Palun ära ürita kolmandate osapoolte poolt müüdud kinkekaartide numbreid/koode sisestada SIP-i lehel koolituse ostutellimuse vormil olevasse sooduskoodi lahtrisse. Nii arenenud kõik IT-lahendused siiski veel ei ole, et näiteks Kingitus.ee poolt müüdud kinkekaart end ise meie süsteemis aktiveeriks.

Vahendajate otsuse tõttu puudub meil igasugune info vahendatud kinkekaartidest ja nende numbritest hetkeni kuni klient need meile edastab. Jälgi ka kinkekaardi kehtivust ning vajadusel konktakteeru selle kaardi müüjaga. Suur tänu mõistvuse eest!


Jäid hätta? Saada kiri või helista meile - kontaktid on SIIN