Kommenteeri

SIP Tallinn: Tule tööle!

SIP Tallinn ootab müügitiimiga liituma joogimaailma võludest vaimustuvat kolleegi!

Aastast 2014 on Kalamaja piiril ja Loomelinnaku kõrval asuv parima valikuga õlle- ja veinipood olnud vältimatu nendele joogisõpradele, kelle kirg on proovida, katsetada, avastada. SIP´i valikuga on see kõik võimalik ja kuidas veel! Pigem on suurest valikust külastajal teinekord keeruline kohe sobivat jooki üles leida ja meil on seetõttu Sinu abi vaja. Tormakam jõuluperiood ju alles saabub - TULE TÖÖLE!

Joogimaailma orienteerumine tuleb kindlasti kasuks, kuid garanteerime väljaõppe kohapeal ka siis, kui tahtmist jätkub, kuid teadmisi-kogemusi veel vähe. Meie juures õpid selles valdkonnas palju. Igav samuti ei hakka - töö käigus ja erinevatel degustatsioonidel uusi oskusi-teadmisi-maitseid omandades aeg lihtsalt lendab.

Sinult ootame positiivsust ja korrektsust, suhtlemisvõimet ja oskust töötada ka iseseisvalt. Mõõdukas füüsiline vastupidavus on samuti vajalik, sest joogikastid vajavad aeg-ajalt ikka liigutamist.

Positiivne on meie juures kindlasti see, et tööd saab teha nii täismahus kui osalise ajaga, kuidas paremini sobib. Koos kolleegidega teeme graafiku just nii, et koolid-huviringid-muud tegevused samuti tehtud saaks.


Kui tekkis huvi, siis pane kiri enda CV-ga meie poole teele aadressil cv@sip.ee - saame kokku, räägime ja hakkame novembris pihta! Soovi korral võid saata meile oma CV läbi CV Keskuse - selleks vajuta SIIA.


Ootused kandidaadile

  • vanus vähemalt 18 aastat ning oskus suhelda

  • positiivne eluhoiak ning eeldused tööks teenindajana

  • inglise keele oskus elementaarsel suhtlustasemel

  • mõõdukas füüsiline vastupidavus

Ettevõte pakub

  • tööd graafiku alusel, mis sobib ka õpingute kõrvale

  • sõbralikku kollektiivi ja väärilist palka tunnitasu alusel

  • väljaõpet kohapeal

Lisa kommentaar

Email again: