Austria Veinid – 20.07.2017

Austria Veinid – 20.07.2017

20. juuli 2017 19:00 - 20:30

Maailma ühed elegantsemad valged veinid tulevad nii mõnegi veinisõbra arvates Austriast. See suhteliselt väike veinimaa tarbib rohkem veini kui toodab. Ilmselt teavad, mis hea on!

.

Seetõttu ei ole maailmas kunagi liiga palju Austria veini. Aga need, mis leida on ja eriti veel Wachaust või mõnest selle naaberpiikonnast – need on suures osas just sellised veinid, milleta saksakeelne maailm juba ammu suve algust eriti ette ei kujuta… Grüner Veltliner, Riesling, mitmed muudki veinid oma Austrialikult kuiva ja elegantse, samas puuviljase ja värske stiiliga on rammusa ja täidlasema hollandaise-lisandiga kevadise spargli kõrval lihsalt asendamatud, liialdamata! Ja loomulikult kõik need suvised valged erinevatest muudestki viinamarjadest. Muuseas, Austria punased võivad üllatada ka kogenud veinisõpru!

.

SIP veinikool on üks meeldiv õhtu vabas, Kalamajalikus õhkkonnas, mis täidetud kirevate maitseelamuste ning kasulike teadmistega põnevast joogimaailmast.

.

SIP siidrikool on üks meeldiv õhtu vabas, Kalamajalikus õhkkonnas, mis täidetud kirevate maitseelamuste ning kasulike teadmistega värskusest pakatavast siidrimaailmast.

.

Ühe koolituse pikkus on 1,5h ning selle jooksul degusteerime teemakohaste näpunäidete saatel 8 ägedat siidrit. Nii saab kiirelt selgeks, millised õuna- või ka pirnijoogid just Sinu maitsemeeli rõõmustavad! Enimmeeldinud siidreid saab koolituse lõpus ka sõbralikumalt kaasa soetada.

.

Kõik koolitused-degustatsioonid toimuvad SIP veini- ja õllepoe koolitusklassis Telliskivi 62 (Kalamaja, DEPOO). Kohal palume olla 10-15min varem. KINGITUS.EE kinkekaardiga registreerumise soovi korral saatke palun meile aadressil sip@sip.ee oma kasutamata kinkekaardi number (nt 003184708440).

.

Vt lisa ning uuemat infot SIP Tallinn Facebook lehelt.