Austria Veinid – 6.09.2017

Austria Veinid – 6.09.2017

6. sept. 2017 19:00 - 20:30

Maailma ühed elegantsemad valged veinid tulevad nii mõnegi veinisõbra arvates Austriast. See suhteliselt väike veinimaa tarbib rohkem veini kui toodab. Ilmselt teavad, mis hea on!

.

Seetõttu ei ole maailmas kunagi liiga palju Austria veini. Aga need, mis leida on ja eriti veel Wachaust või mõnest selle naaberpiikonnast – need on suures osas just sellised veinid, milleta saksakeelne maailm juba ammu veinimaastikku eriti ette ei kujuta…

.

Grüner Veltliner, Riesling, mitmed muudki veinid oma Austrialikult kuiva ja elegantse, samas puuviljase ja värske stiiliga on rammusa ja täidlasema hollandaise-lisandiga kevadise spargli kõrval lihsalt asendamatud, liialdamata! Ja loomulikult kõik need valged erinevatest muudestki viinamarjadest. Muuseas, Austria punased võivad üllatada ka kogenud veinisõpru!.

.

15.00 Lisa korvi

.

SIP veinikool on üks meeldiv õhtu vabas, Kalamajalikus õhkkonnas, mis täidetud kirevate maitseelamuste ning kasulike teadmistega põnevast joogimaailmast.

.

.

Ühe koolituse pikkus on 1,5h ning selle jooksul degusteerime teemakohaste näpunäidete saatel 5-6 ägedat veini. Nii saab kiirelt selgeks, millised joogid just Sinu maitsemeeli rõõmustavad! Enimmeeldinud pudeleid saab koolituse lõpus ka sõbralikumalt kaasa soetada.

.

Kõik koolitused-degustatsioonid toimuvad SIP veini- ja õllepoe koolitusklassis Telliskivi 62 (Kalamaja, DEPOO). Kohal palume olla 10-15min varem. KINGITUS.EE kinkekaardiga registreerumise soovi korral saatke palun meile aadressil sip@sip.ee oma kasutamata kinkekaardi number (nt 003184708440).

 

15.00 Lisa korvi

.

Vt lisa ning uuemat infot SIP Tallinn Facebook lehelt.