Veinide baaskoolituse avatud grupikoolitusel degusteerime sommeljee teemakohaste näpunäidete saatel sõltuvalt teemast 5-6 õilsat jooki ja saame tuttavaks veinimaailmaga.

Loome esimese süsteemi, kuidas veinide aroomi, värvust, maitseid, üldist kvaliteeti hinnata, mis aitavad kaupluses ja restoranis maitsvamaid valikuid teha.

Teoreetilise osaga tegeleme mõõdukalt, rohkem tähelepanu pöörame erinevate jookide võrdlevale maitsmisele, mille juures selguvad ka personaalsed maitse-eelistused.

SIP veinikoolitus on üks meeldiv õhtu vabas õhkkonnas, mis täidetud maitseelamuste ning kasulike teadmistega põnevast joogimaailmast. Koolituse pikkus on ca 1,5h ja hinnas sisaldub ka kannuvesi ning kerge snäkk.
Lisa ostukorvi18 €
 

NB! Koha(d) koolitusele või degustatsioonile garanteerib ettemaksu kohene tasumine läbi pangalingi, PocoPay või PayPal lahenduse.

"Tasu Arvega" makseviisi valimine automaatselt kohti ei broneeri. Arvega tasumise soovi korral tuleks saata registreerumise järel saabuva arve alusel tehtud maksekorraldus aadressil sip@sip.ee ning vastuskirjaga kinnitame ka kohad üritusele.

Tasumiseks kinkekaardi (nt. Kingitus.ee), eelmüügipiletiga (nt. Piletilevi) või mõne muu kehtiva kinkekaardiga toimi palun nii:

1) Täida registreerumiseks vormil: nimi, e-post ja telefon.

2) Makseviiside lehel tee valik „TASU ARVEGA“.

3) Vasta aadressilt sip@sip.ee saabuvale tellimuse kinnituse/arvega kirjale lisades kehtiv kinkekaart, eelmüügipilet või muu kinkekaart, millega soovite registreeruda.

Ideaalis on saadetud kaart/pilet pdf-kujul, kuid hästi sobib ka lihtne foto paberkandjal olevast kaardist nii, et selle numbrid oleksid loetavad. Omalt poolt kinnitame ka saadetud kaardi/pileti kättesaamise.

Jäid hätta? Saada kiri või helista meile - kontaktid on SIIN