Kutsume Sind PORTUGALI kuivade veinide maitsmisele, et selle põneva veinimaaga tuttavaks saada seekord ilma portveinideta.

Portugal kuulub täna kindlasti maailma kümne tähtsama veiniriigi hulka. Keskmine veinitoodang 10 miljonit hektoliitrit aastas. Maailmas tuntud eelkõige kangestatud veinide ja Rose´dega. Veinindus annab tööd umbes 15%-le elanikkonnast jne. Kõigest lähemalt aga juba kohapeal!

Maitsmist juhendab: Urmas Linnamägi

SIP veinikoolitus on alati meeldiv õhtu vabas õhkkonnas, mis täidetud maitseelamuste ning kasulike teadmistega põnevast joogimaailmast.


Lisa ostukorvi15 €
 

NB! Koha(d) koolitusele või degustatsioonile garanteerib ettemaksu kohene tasumine läbi pangalingi, PocoPay või PayPal lahenduse.

"Tasu Arvega" makseviisi valimine automaatselt kohti ei broneeri. Arvega tasumise soovi korral tuleks saata registreerumise järel saabuva arve alusel tehtud maksekorraldus aadressil sip@sip.ee ning vastuskirjaga kinnitame ka kohad üritusele.

Tasumiseks kinkekaardi (nt. Kingitus.ee), eelmüügipiletiga (nt. Piletilevi) või mõne muu kehtiva kinkekaardiga toimi palun nii:

1) Täida registreerumiseks vormil: nimi, e-post ja telefon.

2) Makseviiside lehel tee valik „TASU ARVEGA“.

3) Vasta aadressilt sip@sip.ee saabuvale tellimuse kinnituse/arvega kirjale lisades kehtiv kinkekaart, eelmüügipilet või muu kinkekaart, millega soovite registreeruda.

Ideaalis on saadetud kaart/pilet pdf-kujul, kuid hästi sobib ka lihtne foto paberkandjal olevast kaardist nii, et selle numbrid oleksid loetavad. Omalt poolt kinnitame ka saadetud kaardi/pileti kättesaamise.

Jäid hätta? Saada kiri või helista meile - kontaktid on SIIN