Maailma ühed elegantsemad ja ilmselt ka maailma kõige kevadisemad veinid tulevad nii mõnegi veinisõbra arvates just Austriast. See suhteliselt väike veinimaa tarbib rohkem veini kui toodab. Ilmselt nad teavad, mis hea on!

Seetõttu ei ole maailmas kunagi liiga palju Austria veini. Aga need, mis leida on ja eriti veel Wachaust või mõnest naaberpiikonnast – need on suures osas just sellised veinid, milleta saksakeelne maailm juba ammu veinimaastikku eriti ette ei kujuta…

Grüner Veltliner, Riesling, mitmed muudki veinid oma Austrialikult kuiva ja elegantse, samas puuviljase ja värske stiiliga on rammusa ja täidlasema hollandaise-lisandiga igakevadise spargli kõrval lihsalt asendamatud, liialdamata! 

Ja loomulikult kõik need valged erinevatest muudestki viinamarjadest. Muuseas, Austria punased veinid võivad üllatada ka väga kogenud veinisõpru!. 

Pole saadaval
 

NB! Koha(d) koolitusele või degustatsioonile garanteerib ettemaksu kohene tasumine läbi pangalingi, PocoPay või PayPal lahenduse.

"Tasu Arvega" makseviisi valimine automaatselt kohti ei broneeri. Arvega tasumise soovi korral tuleks saata registreerumise järel saabuva arve alusel tehtud maksekorraldus aadressil sip@sip.ee ning vastuskirjaga kinnitame ka kohad üritusele.

Tasumiseks kinkekaardi (nt. Kingitus.ee), eelmüügipiletiga (nt. Piletilevi) või mõne muu kehtiva kinkekaardiga toimi palun nii:

1) Täida registreerumiseks vormil: nimi, e-post ja telefon.

2) Makseviiside lehel tee valik „TASU ARVEGA“.

3) Vasta aadressilt sip@sip.ee saabuvale tellimuse kinnituse/arvega kirjale lisades kehtiv kinkekaart, eelmüügipilet või muu kinkekaart, millega soovite registreeruda. 

Ideaalis on saadetud kaart/pilet pdf-kujul, kuid hästi sobib ka lihtne foto paberkandjal olevast kaardist nii, et selle numbrid oleksid loetavad. Omalt poolt kinnitame ka saadetud kaardi/pileti kättesaamise.

Jäid hätta? Saada kiri või helista meile - kontaktid on SIIN