NB! Koolitus on välja müüdud!

16. - 17. juunil on Aparaaditehases Tartu Tänavatoidufestival 2018.
Sa ju nagunii tuled? Hüppa siis 16.06  õhtul kl 18:00 läbi ka SIP Tartu kauplusest ning maitseme koos väikese baaskoolitusega ära 10 euro eest 10 erinevat ning ägedat veini!

Koolitust viib läbi: Urmas Linnamägi


Loome esimese süsteemi, kuidas veinide aroomi, värvust, maitseid, üldist kvaliteeti hinnata, mis aitavad kaupluses ja restoranis maitsvamaid valikuid teha.

Teoreetilise osaga tegeleme mõõdukalt, rohkem tähelepanu pöörame erinevate jookide võrdlevale maitsmisele, mille juures selguvad ka personaalsed maitse-eelistused.

SIP veinikoolitus on üks meeldiv õhtu vabas õhkkonnas, mis täidetud maitseelamuste ning kasulike teadmistega põnevast joogimaailmast. Koolituse pikkus on ca 1,5h

NB! 16.06 koolitus on välja müüdud!

Pole saadaval
 

NB! Koha(d) koolitusele või degustatsioonile garanteerib ettemaksu kohene tasumine läbi pangalingi, PocoPay või PayPal lahenduse.

"Tasu Arvega" makseviisi valimine automaatselt kohti ei broneeri. Arvega tasumise soovi korral tuleks saata registreerumise järel saabuva arve alusel tehtud maksekorraldus aadressil sip@sip.ee ning vastuskirjaga kinnitame ka kohad üritusele.

Tasumiseks kinkekaardi (nt. Kingitus.ee), eelmüügipiletiga (nt. Piletilevi) või mõne muu kehtiva kinkekaardiga toimi palun nii:

1) Täida registreerumiseks vormil: nimi, e-post ja telefon.

2) Makseviiside lehel tee valik „TASU ARVEGA“.

3) Vasta aadressilt sip@sip.ee saabuvale tellimuse kinnituse/arvega kirjale lisades kehtiv kinkekaart, eelmüügipilet või muu kinkekaart, millega soovite registreeruda.

Ideaalis on saadetud kaart/pilet pdf-kujul, kuid hästi sobib ka lihtne foto paberkandjal olevast kaardist nii, et selle numbrid oleksid loetavad. Omalt poolt kinnitame ka saadetud kaardi/pileti kättesaamise.

Jäid hätta? Saada kiri või helista meile - kontaktid on SIIN