Sissejuhatus käsitööõllede maailma on sobiv esimeseks baaskoolituseks, mis kindlasti annab nii mõnegi uue teadmise ka juba kogemustega õllesõbrale.

SIP veini- ja õllepoe õllegurmaanid on läbi maitsnud aastate jooksul tuhandeid erinevaid õllesid. See teekond on huvitav ning seda õllekultuuri rikastavat kogemust jagada on samuti puhas rõõm! 

Õlleeksperdid teevad SIP Tartu kaupluse koolitusklassis meeleoluka koosviibimise käigus kiirelt selgeks põhitõed õllemaailmas. 

Räägime õllede ajaloost, õllesortidest ja erinevatest toorainetest, õllede serveerimisest ning loomulikult ka sellest, mis vahe on käsitööõllel ja suurtootja poolt valmistatud õllel ja miks käsitööõlled ikkagi oluliselt rohkem maksavad.

Igal osalejal on võimalus märkida kõik vajalik üles personaalsele hindamislehele, mis jääb spikriks ka edaspidi sellest, mis maitses ja miks maitses. Saad teha kasvõi oma kollektsiooni erinevatest maitsmistest.

Degustatsiooni pikkus on ca 1,5h ning selle jooksul degusteerime teemakohaste näpunäidete saatel erinevaid õllestiile nii kodumaalt kui piiri tagant. Ikka selleks, et oskaksid ise järgmine kord juba palju teadlikuma valiku teha. Valida on aga palju!

Valab ja juhendab: Tõnis vaher

Lisa ostukorvi15 €
 

NB! Koha(d) koolitusele või degustatsioonile garanteerib ettemaksu kohene tasumine läbi pangalingi, PocoPay või PayPal lahenduse.

"Tasu Arvega" makseviisi valimine automaatselt kohti ei broneeri. Arvega tasumise soovi korral tuleks saata registreerumise järel saabuva arve alusel tehtud maksekorraldus aadressil sip@sip.ee ning vastuskirjaga kinnitame ka kohad üritusele.

Tasumiseks kinkekaardi (nt. Kingitus.ee), eelmüügipiletiga (nt. Piletilevi) või mõne muu kehtiva kinkekaardiga toimi palun nii:

1) Täida registreerumiseks vormil andmed: nimi, e-post ja telefon.

2) Tee makseviisidest valik „tasu arvega".

3) Vasta aadressilt sip@sip.ee saabuvale tellimuse kinnituse/arvega kirjale lisades kehtiv kinkekaart, eelmüügipilet või muu kinkekaart, millega soovite registreeruda.

Ideaalis on saadetud kaart/pilet pdf-kujul, kuid hästi sobib ka lihtne foto paberkandjal olevast kaardist nii, et selle numbrid oleksid loetavad. Omalt poolt kinnitame ka saadetud kaardi/pileti kättesaamise.

Jäid hätta? Saada kiri või helista meile - kontaktid on SIIN