Usume, et viskisõbrana tahaksid Sa just kindlasti proovida mõnda tipptootja kaualaagerdunud single malt viskit mõnest Šoti- või Iirimaa parimast piirkonnast? Või korralikku ja kvaliteetset bourboni Ameerikast. Või mis viskimaad need Rootsi, Jaapan või Prantsusmaa üldse on?

MAITSMISELE TULEVAD:

1. Koval Single Barrel Bourbon Whiskey – USA
2. Teeling Small Batch Irish Whiskey – IRL
3. Mackmyra Vit Hund Grain Distillate – SWE
4. Des Menhirs Eddu Silver Buckwheat Whisky – FRA
5. Bruichladdich Port Charlotte Scottish Barley – SCO
6. Nikka From The Barrel - JPN


Tõeline viskisõber sellist õhtut vabatahtlikult vahele ei jäta - näeme SIPis!

Pole saadaval
 

NB! Koha(d) koolitusele või degustatsioonile garanteerib ettemaksu kohene tasumine läbi pangalingi, PocoPay või PayPal lahenduse.

"Tasu Arvega" makseviisi valimine automaatselt kohti ei broneeri. Arvega tasumise soovi korral tuleks saata registreerumise järel saabuva arve alusel tehtud maksekorraldus aadressil sip@sip.ee ning vastuskirjaga kinnitame ka kohad üritusele.

Tasumiseks kinkekaardi (nt. Kingitus.ee), eelmüügipiletiga (nt. Piletilevi) või mõne muu kehtiva kinkekaardiga toimi palun nii:

1) Täida registreerumiseks vormil: nimi, e-post ja telefon.

2) Makseviiside lehel tee valik „TASU ARVEGA“.

3) Vasta aadressilt sip@sip.ee saabuvale tellimuse kinnituse/arvega kirjale lisades kehtiv kinkekaart, eelmüügipilet või muu kinkekaart, millega soovite registreeruda.

Ideaalis on saadetud kaart/pilet pdf-kujul, kuid hästi sobib ka lihtne foto paberkandjal olevast kaardist nii, et selle numbrid oleksid loetavad. Omalt poolt kinnitame ka saadetud kaardi/pileti kättesaamise.

Jäid hätta? Saada kiri või helista meile - kontaktid on SIIN