Usume, et viskisõbrana tahaksid Sa just kindlasti proovida mõnda tipptootja kaualaagerdunud single malt viskit mõnest Šoti- või Iirimaa parimast piirkonnast? Või korralikku ja kvaliteetset bourboni Ameerikast. Või mis viskimaad need Rootsi, Soome ja Jaapan õige on?

SIP veiniklubi nooblite jookide õhtu on eelkõige meelelahutus heas seltskonnas ja sedakorda koos parimate šoti viskidega.

Avatud grupikoolitusel degusteerime sommeljee teemakohaste näpunäidete saatel sõltuvalt teemast minimaalselt 6 ägedat viskit üle maailma.

Hinnas sisaldub ka kannuvesi ja kerge snäkk.
Lisa ostukorvi24 €
 

NB! Koha(d) koolitusele või degustatsioonile garanteerib ettemaksu kohene tasumine läbi pangalingi, PocoPay või PayPal lahenduse.

"Tasu Arvega" makseviisi valimine automaatselt kohti ei broneeri. Arvega tasumise soovi korral tuleks saata registreerumise järel saabuva arve alusel tehtud maksekorraldus aadressil sip@sip.ee ning vastuskirjaga kinnitame ka kohad üritusele.

Tasumiseks kinkekaardi (nt. Kingitus.ee), eelmüügipiletiga (nt. Piletilevi) või mõne muu kehtiva kinkekaardiga toimi palun nii:

1) Täida registreerumiseks vormil: nimi, e-post ja telefon.

2) Makseviiside lehel tee valik „TASU ARVEGA“.

3) Vasta aadressilt sip@sip.ee saabuvale tellimuse kinnituse/arvega kirjale lisades kehtiv kinkekaart, eelmüügipilet või muu kinkekaart, millega soovite registreeruda.

Ideaalis on saadetud kaart/pilet pdf-kujul, kuid hästi sobib ka lihtne foto paberkandjal olevast kaardist nii, et selle numbrid oleksid loetavad. Omalt poolt kinnitame ka saadetud kaardi/pileti kättesaamise.

Jäid hätta? Saada kiri või helista meile - kontaktid on SIIN