Brändi tootmine oli 19 sajandi lõpus Prantsusmaal väga levinud. Ebakvaliteetsete jookide uputuse tõttu otsustas Prantsuse valitsus 1. mail 1909 anda Cognaci piirkonna tootjatele õiguse kutsuda oma brändit konjakiks. See tähendas ja tähendab ka nüüd, et ainult sellel Cognaci maakonna piiritletud alal toodetud brändisid võib nimetada konjakiks.

SIP veiniklubi nooblite jookide õhtu on eelkõige meelelahutus heas seltskonnas ja sedakorda koos parimate jookidega.

Avatud grupikoolitusel degusteerime sommeljee teemakohaste näpunäidete saatel sõltuvalt teemast 6 ägedat konjakit ja loomulikut Prantsusmaalt. Hinnas sisaldub ka kannuvesi ja kerge snäkk.

Maitsmist juhendab: Urmas Linnamägi

Tõeline konjakisõber sellist õhtut vabatahtlikult vahele ei jäta - näeme SIPis!

Lisa ostukorvi25 €
 

NB! Koha(d) koolitusele või degustatsioonile garanteerib ettemaksu kohene tasumine läbi pangalingi, PocoPay või PayPal lahenduse.

"Tasu Arvega" makseviisi valimine automaatselt kohti ei broneeri. Arvega tasumise soovi korral tuleks saata registreerumise järel saabuva arve alusel tehtud maksekorraldus aadressil sip@sip.ee ning vastuskirjaga kinnitame ka kohad üritusele.

Tasumiseks kinkekaardi (nt. Kingitus.ee), eelmüügipiletiga (nt. Piletilevi) või mõne muu kehtiva kinkekaardiga toimi palun nii:

1) Täida registreerumiseks vormil: nimi, e-post ja telefon.

2) Makseviiside lehel tee valik „TASU ARVEGA“.

3) Vasta aadressilt sip@sip.ee saabuvale tellimuse kinnituse/arvega kirjale lisades kehtiv kinkekaart, eelmüügipilet või muu kinkekaart, millega soovite registreeruda.

Ideaalis on saadetud kaart/pilet pdf-kujul, kuid hästi sobib ka lihtne foto paberkandjal olevast kaardist nii, et selle numbrid oleksid loetavad. Omalt poolt kinnitame ka saadetud kaardi/pileti kättesaamise.

PANE PALUN TÄHELE:
Tegu ei ole tavapärase koolitusega ning seetõttu on maksumus ka veidi suurem. Kui oled ostnud / saanud kingiks meie veini- või õllekoolituse, siis tuleb sellele koolitusele registreerumise soovi korral tasuda pärast registreerumist juurde € 7.- / in. Ka pimedegustatsioonide kinkekaarte saab soovi korral kasutada - sel juhul tuleks juurde tasuda € 10.- / in. Tellimuskinnituses on kõik arveldusandmed olemas. 

Jäid hätta? Saada kiri või helista meile - kontaktid on SIIN