Oled Sa maitsnud kunagi džinni, mida ei ole vaja segada toonikuga?

Laseme pudelist välja kõige inglisepärasema kange joogi nimega džinn, rahvusvahelise kirjapildiga GIN. Ja seda mitte suurtootjate variandis, vaid korjame kokku turult kõige ägedamad käsitöö-GIN´id, millest mitmed on ka kodumaist päritolu. Alles hiljuti on turule saabunud eelkõige piiri taagant ülipõnevaid jooke, mida üks dzinnisõber kindlasti maitsta soovib!


Maitsmist juhendab: Mari-Liis Tohver

Degusteerime sommeljee teemakohaste näpunäidete saatel 6 ägedat kadakanapsu. Hinnas sisaldub ka kannuvesi ja kerge snäkk.

Lisa ostukorvi25 €
 

NB! Koha(d) koolitusele või degustatsioonile garanteerib ettemaksu kohene tasumine läbi pangalingi, PocoPay või PayPal lahenduse.

"Tasu Arvega" makseviisi valimine automaatselt kohti ei broneeri. Arvega tasumise soovi korral tuleks saata registreerumise järel saabuva arve alusel tehtud maksekorraldus aadressil sip@sip.ee ning vastuskirjaga kinnitame ka kohad üritusele.

Tasumiseks kinkekaardi (nt. Kingitus.ee), eelmüügipiletiga (nt. Piletilevi) või mõne muu kehtiva kinkekaardiga toimi palun nii:

1) Täida registreerumiseks vormil: nimi, e-post ja telefon.

2) Makseviiside lehel tee valik „TASU ARVEGA“.

3) Vasta aadressilt sip@sip.ee saabuvale tellimuse kinnituse/arvega kirjale lisades kehtiv kinkekaart, eelmüügipilet või muu kinkekaart, millega soovite registreeruda.

Ideaalis on saadetud kaart/pilet pdf-kujul, kuid hästi sobib ka lihtne foto paberkandjal olevast kaardist nii, et selle numbrid oleksid loetavad. Omalt poolt kinnitame ka saadetud kaardi/pileti kättesaamise.

Jäid hätta? Saada kiri või helista meile - kontaktid on SIIN